اول خبر | خبر امروز

روی خط خبر

برآورد خسارات پلاسکو فعلاً ممکن نيست

زمان دریافت خبر :
اتحاديه پوشاک اطلاعيه داد
برآورد خسارات پلاسکو فعلاً ممکن نيست/برخي واحدها بيمه نداشتند
اتحاديه پوشاک با صدور اطاعيه درباره حادثه پلاسکو اعلام کرد :هرگونه بر آوردى از خسارات وارده فعلاً غير ممکن است و تلاش ما اين است تا خسارتهاى جانى و مالى وارده به ساختمان، سرقفلى ها، اجناس، اسناد، وجوه نقد و ... در کوتاه ترين زمان برآورد شود.

به گزارش نيزوا به نقل از خبرگزاري تسنيم، در پي حادثه ي آتش سوزي که از ساعاتي پيش در ساختمان پلاسکوي تهران آغاز شد و منجر به فروريختن اين ساختمان گرديد، خسارات مالي و جاني براي مردم و  کسبه و  آتش نشان و امدادرسانان وارد شد، اتحاديه صنف توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران اطاعيه اي بدين شرح منتشر کرد: 

بدينوسيله مراتب تأسف و تألم يکايک اعضاي صنف پوشاک را اعلام و به پيشگاه مقام معظم رهبري، ملت بزرگ ايران و کليه فعالان صنف پوشاک تسليت عرض مي نماييم.

ضمن تقدير فراوان از زحمات عزيزان آتش نشانان و امداد رسانان، با توجه به اينکه هنوز اطلاع دقيقي از ميزان خسارات جاني و مالي وارده مشخص نشده، اميد آن داريم که اين خسارات در کمترين ميزان ممکن باشد و براي آسيب ديدگان جاني، رحمت و مغفرت الهي و براي بازماندگان ايشان صبر مسئلت داريم.

اتحاديه صنف توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران ضمن اعلام تأسف و تأثر از فاجعه آتش سوزى و تخريب ساختمان پلاسکو ، آمادگى خود را براى حمايت و همکارى با کسبه محترم اين ساختمان اعلام ميدارد.

رياست اتحاديه صنف پوشاک تهران با حضور در محل فاجعه تأسف برانگيز آتش سوزى و تخريب ساختمان پلاسکو ، ضمن بازديد از روند اقدامات سازمان آتش نشانى ، ستاد بحران شهردارى تهران ، اورژانس و ساير نهادهاى امدادرسان و استماع گزارش هاى مربوطه از اقدامات ايشان قدردانى کرد ، همچنين با برخى کسبه ساختمان پلاسکو گفتگو و اعلام همدردى نمود .

ابوالقاسم شيرازى اعلام کرد : در حال حاضر بيشترين دغدغه و نگرانى ما در خصوص آسيبهاى جانى کسبه محترم ساختمان پلاسکو و امدادرسانهاى فداکار است .

هرگونه بر آوردى از خسارات وارده فعلاً غير ممکن است و تلاش ما برآن است تا خسارتهاى جانى و مالى وارده  به ساختمان ، سرقفلى ها ، اجناس ، اسناد ، وجوه نقد و ... در کوتاه ترين زمان برآورد کارشناسانه  گردد .متأسفانه برخى از کسبه فاقد بيمه هستند و جبران خسارات براى ايشان بسيار مشکل خواهد بود .

اتحاديه صنف پوشاک تهران ضمن اعلام همدردى با جان باختگان و آسيب ديدگان اين حادثه ، آمادگى خود را جهت حمايت و همکارى با آسيب ديدگان اين حادثه اعلام ميدارد .

بنابراين گزارش، با توجه به ابعاد گسترده و مختلف فاجعه آتش سوزى و تخريب ساختمان پلاسکو ، رياست و هيئت مديره اتحاديه صنف پوشاک تهران ، ستاد ويژه اى را جهت رسيدگى به امور اين حادثه تأسف برانگيز و  عظيم تشکيل دادند .

بدينوسيله از کسبه محترم ساختمان پلاسکو و ساير اعضاء گرانقدر اتحاديه صنف پوشاک تقاضامنديم ضمن حفظ آرامش و صبر ، اتحاديه را در مديريت هر چه بهتر شرايط ، کاهش آسيبها و تبعات مربوطه و جبران خلاء بوجود آماده يارى نمايند .

انتهاي پيام/

تاييد
تاييد
اخبار به صورت پيش فرض منتشر نشده است و حتما براي انتشار خبر بايستي درانتهاي همين صفحه در قسمت گزينه هاي انتشار، تيك منتشر شده خورده شود.

امروز سه شنبه، 9 خرداد 1396

تعداد اخبار دریافت شده امروز: 691

دیگران چه می خوانند